Katalogs
Iepirkumu grozs

Kredīts

Jūsu izvēlei tiek piedāvāts plašs augstas kvalitātes preču sortiments: televizori, audio, video un sadzīves tehnika, Hi-Fi aparatūra, foto tehnika, mūzikas preces, datortehnika, sieviešu un vīriešu apģērbi, preces sportam un atpūtai, mēbeles virtuvei, viesistabām, guļamistabām un bērnu istabām, gaismas ķermeņi, paklāji, mājas tekstils, trauki, rotaļlietas un preces mazuļiem, kuras var iegādāties arī līzingā, izmantojot tādu līzingu kompāniju pakalpojumus, kā "LATEKO LĪZINGS" AS, "InCREDIT GROUP" SIA un "ESTO LV" AS.

 

Lai noformētu preces līzingā, Jums jāsasniedz 18/21 gadu vecums, jābūt derīgai Latvijas pilsoņa vai nepilsoņa pasei, kā arī pastāvīgai darba vietai. Atsevišķos gadījumos līzinga kompānija var pieprasīt izziņu no darba vietas. Izziņai jābūt uzrakstītai uz uzņēmuma veidlapas un izziņā jābūt norādītiem: uzņēmuma reģistrācijas numuram, līzinga ņēmēja vārdam, uzvārdam, personas kodam, ieņemamajam amatam un vidējai izpeļņai pēc n odokļu nomaksas. Izziņa jāparaksta uzņēmuma vadītājam un grāmatvedim, kā arī jābūt uzliktam uzņēmuma zīmogam.

Šajā sakarā Elkor, saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likuma 2.panta 6.punktu, tiek uzskatīts par attiecīgās līzinga kompānijas personas datu ievades operatoru. Saņemtos personas datus un informāciju Elkor pārsūta līzinga kompānijai un nesaglabā, izņemot datus, kas ir saistīti ar maksājumu apstrādi pēc pasūtījuma apmaksas nonāk grāmatvedības uzskaitē.