Katalogs
Iepirkumu grozs

Preču atgriešana un apmaiņa

14 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas, patērētājs (fiziska persona) var izmantot tiesības atteikties vai apmainīt interneta veikalā iegādātās preces. Ja, kādu iemeslu dēļ jūs nevarat atgriezt mums preci, saskaņā ar iepriekš minētajiem noteikumiem, lūdzu, sazinieties ar mums. Šajā gadījumā jebkura preču atgriešana vai maiņa notiek pēc mūsu ieskatiem. Kad jūsu nosūtītā prece nonāks mūsu noliktavā, mēs jums nosūtīsim apmaiņas preci vai noformēsim atmaksu pilnā apmērā par atgriezto preci, izmantojot jūsu sākotnējo maksājuma veidu. Atmaksas laiks ir atkarīgs no apmaksas un atgriešanas veida, un tas nepārsniedz 14 (četrpadsmit) darba dienas no brīža, kad atgrieztās preces nonāk mūsu noliktavā.

Preču atgriešanas vai apmaiņas noformēšana

 1. Ja interneta veikalā esat veicis pasūtījumu, kā autorizēts lietotājs:

 2. Savā profilā dodieties uz sadaļu Pasūtījumu vēsture > Izpildītie pasūtījumi;
  Atrodiet pasūtījumu, no kur vēlaties apmainīt vai atgriezt preci;
  Pie vēlamās preces noklikšķiniet uz pogas Atgriezt;
  Pēc visas informācijas aizpildīšanas, noklikšķiniet uz pogas Iesniegt pieprasījumu.

  Vai paziņojiet mums pa tālruni: +371 67165555, vai pa e-pastu: [email protected] par lēmumu atteikties no līguma. Pēc pieprasījuma apstrādes mūsu operators sazināsies ar jums, lai vienotos par preču atgriešanas vai apmaiņas noteikumiem. Mēs visus pieprasījumus cenšamies apstrādāt 1-3 darba dienu laikā no pieteikuma saņemšanas dienas.

 3. Ja neesat reģistrējies interneta veikalā vai nevarat piekļūt savam kontam:

 4. Ejiet sadaļā Atgriešana;
  Ievadiet savu pasūtījuma numuru, kurā vēlaties mainīt vai atgriezt preces;
  Ievadiet savu e-pasta adresi, kuru norādījāt, veidojot pasūtījumu, spiediet ‘’Lietot’’;;
  Pēc visas informācijas aizpildīšanas, noklikšķiniet uz pogas Iesniegt pieprasījumu.

  Vai paziņojiet mums pa tālruni: +371 67165555, vai pa e-pastu: [email protected] par lēmumu atteikties no līguma. Pēc pieprasījuma apstrādes mūsu operators sazināsies ar jums, lai vienotos par preču atgriešanas vai apmaiņas noteikumiem. Mēs visus pieprasījumus cenšamies apstrādāt 1-3 darba dienu laikā no pieteikuma saņemšanas dienas.

Atteikuma tiesību izmantošanas rezultāts

 1. Lūdzu, ņemiet vērā, ka preču saņemšanas brīdī SIA "KIMKO LV" ir tiesības fiksēt iespējamos vizuālos preces bojājumus un komplektācijas atbilstību. Ja SIA "KIMKO LV" saņemšanas brīdī konstatē neapmierinošu preču izskatu un / vai komplektāciju, jūs tiksiet informēts un saņemsiet kostatācijas akta un / vai paziņojuma kopiju.
 2. Visiem kurjera sūtījumiem un sūtījumiem, kas piegādāti caur sūtījumu termināļiem, ir jābūt iepakotiem preces ražotāja iepakojumā vai tādā iepakojumā, kurš pasargā preci no bojājumiem transportēšanas laikā.
 3. Neiepakotu sūtījumu gadījumā sūtītājs ir atbildīgs par iespējamo preces bojājumu transportēšanas laikā (piemēram, skrambas un traipi).
 4. Ja Sūtītājs ievēro preces iepakošanas prasības, tad Transportētājs ir atbildīgs par iespējamiem zaudējumiem, kas varētu rasties un ir radušies transportēšanas un sūtījumu apstrādes laikā.
 5. Ja atteiksieties no šī līguma, mēs jums atmaksāsim līdzekļus, kas no jums saņemti par preci (-ēm), t.sk. piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no brīža, kad mūs informējāt par savu atteikšanos no šī līguma.
 6. Atmaksa tiek veikta, izmantojot to pašu maksājuma veidu, kuru izmantojāt, lai veiktu darījumu, ja vien jūs skaidri nepiekrītat izmaksāt citādi. Jebkurā gadījumā no jums saistībā ar atmaksu netiks iekasēta nekāda maksa.
 7. Mēs varam aizturēt atmaksu līdz brīdim, kad mēs būsim saņēmuši preces atpakaļ vai kad jūs būsiet iesniedzis apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība tiks izpildīta agrāk.
 8. Iespējams pasūtīt transportu preces piegādei no patērētāja norādītās adreses, kas ir maksas pakalpojums. Transporta cena tiek aprēķināta atkarībā no transportēšanas attāluma un preces svara.
 9. Jums būs jāsedz preču atgriešanas tiešās izmaksas .
 10. Jūs esat atbildīgs par preču vērtības samazinājumu tikai tad, ja preces tika izmantotas nevis lai novērtētu preces izskatu, īpašības vai darbības pārbaudi, bet citiem mērķiem. Iepazīšanās nolūkos nepieciešams preci izmantot, cik vien iespējams to var izdarīt veikalā.

Tiesības atteikties 14 dienu laikā. Attiecas tikai uz patērētāju (fiziska persona) un precēm, kas iegādātas interneta veikalā!

Visa SIA "KIMKO LV" sniegtā personīgā informācija tiks izmantota tikai lai veiktu atteikuma tiesību procedūru un jūsu kā pircēja identifikācijas izpildei, saskaņā ar Noteikumiem par personas datu aizsardzību Nr. 2016/679 un KIMKO privātuma politiku.